XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

III. korcsoport LÁNY

 

A verseny helye:        Táncsics Általános Iskola

A verseny ideje:        2020. január

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (9)

 „A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

1.  Ady

1.  Eötvös

1.  Gloriett „A”

2.  Bókay

2.  Kandó

2.  Kassa

3.  Táncsics

3.  Gloriett „B”

3.  Kastélydombi

 

PROGRAM

I. 7.

I. 14.

I. 21.

I. 28.

A 1 – 2

B 1 – 2

C 1 – 2

A/I – B/II

a

A 2 – 3

B 2 – 3

C 2 – 3

B/I – C/II

b

A 3 – 1

B 3 – 1

C 3 – 1

C/I – A/II

c

 

 

 

a – b

 

 

 

b – c

 

 

 

c – a

 

 

 

eredményhirdetés

 


 

III. korcsoport FIÚ

 

A verseny helye:        Táncsics Általános Iskola

A verseny ideje:        2020. február

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (8)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Gloriett „A”

1.  Kastélydombi

2.  Ady

2.  Piros

3.  Táncsics

3.  Kandó

4.  Kassa

4.  Gloriett „B”

 

PROGRAM

II. 4.

II. 11.

II. 18.

II. 25.

A 3 – 4

A 2 – 3

A 1 – 3

A/I. – B/II.

A 1 – 2

A 1 – 4

A 2 – 4

B/I. – A/II.

B 1 – 2

B 1 – 4

B 1 – 3

3. helyért

B 3 – 4

B 2 – 3

B 2 – 4

döntő

 

 

 

eredményhirdetés

 




IV. korcsoport LÁNY

 

A verseny helye:        Ady Endre Általános Iskola

A verseny ideje:         2019. november, december

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

 

RÉSZTVEVŐK (9)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

1.  Bókay

1.  Táncsics

1.  Kandó

2.  Szent Lőrinc

2.  Ady

2.  Eötvös

3.  Kassa

3.  Gloriett

3.  Piros

 

PROGRAM

XI. 14.

XI. 21.

XII. 5.

A 1 – 2

A 3 – 1

a – b

B 1 – 2

B 3 – 1

b – c

C 1 – 2

C 3 – 1

c – a

A 2 – 3

A/I. – B/II.

a

eredményhirdetés

B 2 – 3

B/I. – C/II.

b

 

C 2 – 3

C/I. – A/II.

c

 

 


 

 IV. korcsoport FIÚ

 

A verseny helye:        Ady Általános Iskola

A verseny ideje:         2019. december, 2020. január

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (7)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Kassa

1.  Ady

2.  Szent Lőrinc

2.  Piros

3.  Táncsics

3.  Kandó

 

4.  Gloriett

 

PROGRAM

XII. 12.

XII. 19.

2020. I. 9.

B 1 – 2

A 1 – 2

A/I – B/II

B 3 – 4

A 2 – 3

B/I – A/II

B 1 – 3

A 3 – 1

3. helyért

B 2 – 4

 

döntő

B 1 – 4

 

eredményhirdetés

B 2 – 3

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.