XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

 

XXI. IHAROS SÁNDOR MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG

(II-III-IV. kcs.; V-VI. kcs.)

 

A verseny helye:        XVIII. ker. Bókay Kert

A verseny ideje:        2018. szeptember 24. – hétfő – 1600

                                        A Bókay kertben kijelölt útvonal hossza: kb. 1000 m

Gyülekező:                 A középiskolások 15:30-ra jöjjenek!

 

A verseny résztvevői:           17 általános és 5 középiskola

  • Általános iskolások:

korcsoportonként és nemenként 4-4 versenyző indítható iskolánként,

összesen: 6 x 4 = 24 fő II., III. és IV. kcs.,

akik közül az első 3-3 eredménye számít bele a csapatversenybe.

  • Középiskolák:

5 leány és 5 fiú versenyzőt indíthatnak.

Minden kategóriában az 5 versenyző közül a legjobb 4 eredménye számít bele a csapatversenybe.

FIGYELEM!!!

ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOKNÁL CSAK 4, KÖZÉPISKOLÁSOKNÁL MAX. 5 VERSENYZŐ INDÍTHATÓ KORCSOPORTONKÉNT, NEMENKÉNT!

 

 

HA ELŐZETES BEJELENTÉS NÉLKÜL TÖBB INDUL,

A LEGJOBB EREDMÉNYT TÖRÖLJÜK!

 

Indítási sorrend:       általános iskolások, középiskolások.

 

Egyéni eredményhirdetés:   17 órakor a Gloriett Sportiskolai Általános Iskola előtt az Iharos emléktáblánál, amelyet hagyományainknak megfelelően megkoszorúzunk.

 

KÉREM, HOGY AZ ÉRMESEK JELENJENEK MEG AZ ESEMÉNYEN!

A csapateredményeket az oklevelekkel és az érmekkel együtt postán kapják meg az iskolák.

 

 



ÚSZÁS

 

A verseny helye:        Park Uszoda

A verseny ideje:        2018. november 16. – péntek

  • helyszíni nevezés legkésőbb 16 óráig
  • 4 fős szembeváltó – fiú, lány (kötetlen úszásnem, 1 hossz),
  • egyéni verseny (2 hossz gyors, hát, mell, pillangó),
  • egy versenyző két úszásnemben és a váltóban indítható,
  • versenyszámonként max. 2 fő indítható iskolánként mindkét nemben.

  


 

SAKK EGYÉNI VERSENY

 

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola                    Külön kiírás szerint!

A verseny ideje:         2018. december 1. szombat – munkanap – 1300- kb. 18 óráig

 

 


 

ZSÍROS TIBOR KÖZÉPISKOLÁS KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG

 

A verseny helye:        Pogány Frigyes Szakközépiskola

RÉSZTVEVŐK

Lányok (4)

Fiúk (5)

1. Vörösmarty Gimnázium

1. Vörösmarty Gimnázium

2. Karinthy Frigyes Gimnázium

2. Karinthy Frigyes Gimnázium

3. Sztehlo Gimnázium

3. Sztehlo Gimnázium

4. Pogány Frigyes SZKI

4. Pogány Frigyes SZKI

 

5. Pestszentlőrinci SZKI

 

2019.

 

III. 14.

III. 21.

III. 28.

IV. 4.

1430

L

1 – 2

1 – 3

1– 4

F 2 – 4

1505

L

3 – 4

4 – 2

2 – 3

F 1 – 5

1540

F

2 – 5

1 – 3

lány eredményhirdetés

1– 4

F 1 – 2

1615

F

3 – 4

4 – 5

2 – 3

F 3 – 5

 

 

 

 

 

fiú eredményhirdetés

 

 


 

ASZTALITENISZ

 

A verseny helye:        Pestszentlőrinci SZKI

A verseny ideje:        2019. május                           Külön kiírás szerint!

Résztvevők:               2 lány, 2 fiú iskolánként. Egyéni verseny.


 


 

LABDARÚGÁS

 

A verseny helye:        Vörösmarty iskola műfüves pályája

A verseny ideje:        2019. április

Csapatlétszám:          4 + 1 fő + 4 fő csere

Résztvevők:              

1. Vörösmarty Gimnázium

2. Pestszentlőrinci SZKI

3. Sztehlo Gimnázium

4. Pogány SZKI

5. Karinthy Gimnázium

 

2019.

IV. 1.

IV. 8.

IV. 15.

1430

4 – 2

3 – 4

1 – 4

1505

5 – 3

5 – 1

5 – 2

1540

1 – 2

2 – 3

3 – 1

1615

 

 

4 – 5

1650

 

 

eredményhirdetés

 

 


 

RÖPLABDA

 

A verseny helye:        Karinthy Frigyes Gimnázium

A verseny ideje:        2019. február, március

Résztvevők:              

 

RÉSZTVEVŐK

Lányok (5)

Fiúk (5)

1. Pogány Frigyes SZKI

1. Pogány Frigyes SZKI

2. Pestszentlőrinci SZKI

2. Pestszentlőrinci SZKI

3. Sztehlo Gimnázium

3. Sztehlo Gimnázium

4. Vörösmarty Gimnázium

4. Vörösmarty Gimnázium

5. Karinthy Frigyes Gimnázium

5. Karinthy Frigyes Gimnázium

 

 

 

2019.

 

II. 7.

II. 14.

II. 21.

II. 28.

III. 7.

1430

L

2 – 5

1 – 3

1 – 4

1 – 2

2 – 4

 

L

3 – 4

4 – 5

2 – 3

3 – 5

1 – 5

 

F

2 – 5

1 – 3

1 – 4

1 – 2

2 – 4

 

F

3 – 4

4 – 5

2 – 3

3 – 5

1 – 5

 

 

 

 

 

 

eredményhirdetés

 

 


 

STRANDRÖPLABDA

/Középiskolásoknak/

 

A verseny helye:        Pogány Frigyes SZKI                      Külön kiírás szerint!

A verseny ideje:         2019. május 14. kedd

 

 

 


 

LÁNY TORNA

 

A verseny helye:        Gloriett Sportiskolai Általános Iskola

A verseny ideje:        2019. február 20. – szerda – 1600                Az általános iskolásokkal együtt!

 

            V-VI. korcsoport:       B kategóriás csapatbajnokság – talaj, gerenda, ugrás

 

A továbbjutás független a kerületi versenytől! A csapatokban szerepeltethető igazolt versenyző.

A gyakorlatanyagok megtekinthetők a Magyar Diáksport Szövetség honlapján. 

 

 

 

Forgási sorrend:                     talaj      ←  ←     pihenő

                                                  ↓                            ↑

                                                  ↓                            ↑

                                                ugrás     → →     gerenda/gyűrű

                                          

 

A 6 fős csapatból a 4 legjobb eredményét számoljuk.

Összetett egyéniben is hirdetünk eredményt, pontversenyen kívül.

 

 


  

DÍJÁTADÓ ZÁRÓÜNNEPSÉG

  1. május 27. – hétfő – 1500 – Kondor Béla Közösségi Ház

 

 

 

 

 

 

 

Kérem, a versenyeinknek helyet biztosító iskolák testnevelőit, hogy az időpontok megfelelőségét gondosan ellenőrizzék! Az esetleges hibákat kérem, hogy október 5-ig jelezzétek!

 

 

Eredményes versenyzést kívánok!

 

                                                                                               Tasnádi András s.k.

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.