XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

 

A verseny helye:              Park uszoda

A verseny ideje:                2019. november 28.

A verseny résztvevői:        14 iskola 66 leány és 113 fiú versenyzője

Kísérésre elszámolható:    3 óra

 

Végeredmények:                     

4 fős váltók:

lányok

fiúk

 

1.  Darus      2:31,19

1.  Kassa             2:11,19

 

2.  Brassó     2:42,19

2.  Gloriett          2:23,71

 

3.  Gloriett    2:46,34

3.  Darus             2:25,37

 

4.  Piros        2:49,37

4.  Szenczi          2:27,41

 

 

5.  Bókay            2:29,82

 

 

6.  Táncsics         2:57,94

 

gyorsúszás

lányok (17)

fiúk (25)

1.

Hajus Lilien

Kastélydombi

32,50

1.

Dudok Milán

Kapocs

31,94

2.

Rozsnyai Anna

Kandó

32,53

2.

Csillik Béla

Kastélydombi

32,19

3.

Bali Barbara

Darus

33,53

3.

Vig Viktor

Darus

33,19

4.

Urbán Emma

Brassó

34,90

4.

Suller Balázs

Eötvös

33,59

5.

Nagyiván Dorottya

Gloriett

 

5.

Barta Richárd

Kassa

 

6.

Tóth Noémi

Ady

 

6.

Vinis Gergely

Darus

 

 

mellúszás

lányok (10)

fiúk (7)

1.

Tóth Noémi

Ady

42,00

1.

Tóth Dániel

Kastélydombi

38,44

2.

Fata Bíbor

Ady

43,84

2.

Járomi Benjámin

Kassa

38,72

3.

Rozbora Mia

Kastélydombi

46,35

3.

Dudok Milán

Kapocs

39,03

4.

Kozma Rebeka

Brassó

46,47

4.

Alexa Ákos

Gloriett

43,03

5.

Kómár Lili

Táncsics

 

5.

Pásztor Gergely

Gloriett

 

6.

Urbán Emma

Brassó

 

6.

Solymos Levente

Szenczi

 

 

hátúszás

lányok (13)

fiúk (19)

1.

Fata Bíbor

Ady

38,68

1.

Zanyi Ferdinánd

Vörösmarty

33,91

2.

Tuza Szonja

Kastélydombi

38,99

2.

Mráv Balázs

Kassa

35,69

3.

Ódor Zoé

Bókay

39,78

3.

Tóth Koppány

Bókay

39,25

4.

Bali Barbara

Darus

42,66

4.

Sullek Balázs

Eötvös

41,19

5.

Molnár Adél

Gloriett

 

5.

Oláh Szabolcs

Kassa

 

6.

Petrohán Zsófia

Kandó

 

6.

Vinis Gergely

Darus

 

 

pillangóúszás

lányok (8)

fiúk (11)

1.

Ódor Zoé

Bókay

36,91

1.

Járomi Benjámin

Kassa

32,60

2.

Rozsnyai Anna

Kandó

37,41

2.

Zanyi Ferdinánd

Vörösmarty

33,03

3.

Hajus Lilien

Kastélydombi

39,06

3.

Mráv Balázs

Kassa

34,47

4.

Tuza Szonja

Kastélydombi

39,56

4.

Alexa Ákos

Gloriett

35,75

5.

Nagyiván Dorottya

Gloriett

39,97

5.

Tóth Dániel

Kastélydombi

37,03

6.

Sarlós Nikolett

Darus

49,07

6.

Csillik Béla

Kastélydombi

37,13

 

Budapest, 2019. december 13.

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.